اخبار

1397-04-13 23:06
بازگشت سعید ملایی به صدر رنکینگ لیست برترینهای جودو جهان

در تازه ترین رنکینگ لیست فدراسیون جهانی جودو، سعید ملایی جودوکار وزن منهای 81 کیلوگرم کشورمان به رتبه نخست رنکینگ لیست برترینهای جودو جهان بازگشت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، فدراسیون جهانی جودو در شرایطی رنکینگ لیست برترینهای جودو جهان را اعلام کرد که سعید ملایی جوان شایسته جودو کشورمان با 4859 امتیاز و بالاتر از فرانک دی ویت هلندی در صدر برترینهای جودو جهان قرار دارد.

 

بر اساس این گزارش در وزن به اضافه 100کیلوگرم، جواد محجوب جودوکار موفق کشورمان، با یک پله صعود و 2072 امتیاز در جایگاه یازدهم برترینهای این وزن جای دارد.

 

محمد محمدی بریمانلو جودوکار وزن منهای 73کیلوگرم کشورمان در جایگاه هفدم برترینهای این جای دارد، در وزن منهای 66 کیلوگرمعلیرضا خجسته با یک پله صعود در رتبه چهل و پنجم قرار دارد و قاسم نوری زاده در جای چهل و هفتم برترینهای این وزن جای دارد و در وزن منهای 90 کیلوگرم، وحید نوری در رتبه 80 ایستاده است.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی