اخبار استان ها

1397-04-12 09:00

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از برگزاری یک دوره آموزشی ئتوری مربیگری جودو و رقابتهای جودوگرامیداشت روز عفاف و حجاب در مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، حسین محمودی گفت: با همت کمیته آموزش هیات جودو استان دوره آموزشی تئوری مربیگری جودو در روز پنجشنبه 14 تیر ماه در سالن اجتماعات مرکز آموزش علمی کاربردی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می شود.

وی افزود : دراین دوره آموزشی ویژه متقاضیان دریافت مربیگری درجه 3 و با حضور بانوان و آقایان جودوکار از شهرستان های مختلف برنامه ریزی شده است.

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی بیان کرد: با همت بخش بانوان هیات نیز یک دوره مسابقات جودو به مناسبت گرامیداشت روز حجاب و عفاف در روز جمعه 15 تیر ماه در مشهد برگزار می شود.

وی ادامه داد: جودوکاران رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از باشگاه های مشهد و شهرستانهای مختلف در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

محمودی همچنین از حضور ورزشکاران رشته های مختلف این هیات در اردوهای تیم ملی خبر داد و گفت: اردوی آمادگی تیم ملی جوجیتسو بانوان کشور از10 تا 20 تیرماه در تهران برگزار می شود که سارا شفق نماینده خراسان رضوی در این اردو خواهد بود.

وی افزود: اردوی تیم ملی کوراش کشور نیز تا 15 تیر ماه در خرم آباد در حال پیگیری است که فاطمه شبانی و الهام ذولفقاری از خراسان رضوی به همراه دیگر ملی پوشان زیر نظر مهری مهرپور سرمربی مشهدی این تیم، تمرینات آمادگی خود را برای حضور در بازیهای آسیایی دنبال میکنند.

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی اظهار کرد: اردوی آمادگی تیم ملی جودو بانوان کشور نیز از 5 تا 18 تیرماه در تهران در حال برگزاری است و زهرا آبرومند، محدثه حسینی و محیا اکبری به عنوان ورزشکار و تکتم بیدل به عنوان مربی در این اردو حضور دارند.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی