اخبار استان ها

1397-02-24 10:35

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران با اشاره به موفقیت جودوکار تهرانی در نوزدهمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی جوانان آسیا، ابراز امیدواری کرد این جودوکار ارزشمند پایتخت، ایران را به مدالی ارزشمند در المپیک برساند.

محمد بلوطی ضمن تبریک به استاد مسعود ابدی نقش گفت: تبریک به شما که بار دیگر حمید رضا ملک زاده یکی از شاگردان تان این مرتبه در رده جوانان و در وزن ۱۰۰+کیلو روی سکوی قهرمانی رفت که بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: این موفقیت ها نتیجه سالها زحمت است و ان شاالله حمید رضا ملک زاده بتواند همچون سیدمحمود میران نماینده شایسته ای برای ایران اسلامی باشد و ایران را به مدالی ارزشمند در المپیک برساند.

به گفته وی، ملک زاده دارنده مدال طلای نوجوانان آسیاست و طی ۶ سال گذشته در نوجوانان آسیا، ایران در جودو ۲ طلا توسط  ملک زاده و جمال آبادی گرفته که هر دو از تهران بوده اند.

گفتنی است احمد کاظمی هم از مربیان تهران است که در حال حاضر سرمربی تیم ملی جوانان است و ابوالفضلمحمودی نیز سرباز پدافند تهران است که در مسابقات قهرمانی جوانان کشور با تیم تهران در زاهدان به مقام قهرمانی ایران رسید و امسال هم برای تهران مسابقه می دهد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام علی علیه السلام : «اَحْبِبْ حَبیبَکَ هَوْنًا ما عَسی اَنْ یَعْصِیَکَ یَوْمًا ما. وَ اَبْغِضْ بَغیضَکَ هَوْنًا ما عَسی اَنْ یَکُونَ حَبیبَکَ یَوْمًا ما» با دوستت آرام بیا، بسا که روزی دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزی دوستت شود

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی