فدراسیون

1397-01-26 18:58
بربط به نشان برنز رقابتهای جودو کاپ آزاد ازبکستان دست یافت

نشان برنز وزن منهای 70 کیلوگرم رقابتهای جودو کاپ آزاد جوانان ازبکستان به مریم بربط رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، رقابتهای جودو کاپ آزاد آسیا در رده سنی جوانان در شرایطی با حضور 172 جودوکار از 7 کشور به میزبانی شهر تاشکند ازبکستان به پایان رسید که در روز پایانی این رقابتها تیم بانوان کشور به یک نشان برنز و یکعنوان پنجمی رسید.

 

بر اساس این گزارش مریم بربط در وزن منهای 70 کیلوگرم پس از استراحت در گام نخست جودوکار ازبک را از پیش رو برداشت و در ادامه مغلوب دیگر نماینده کشور میزبان شد. بربط در جدول شانس مجدد با پیروزی برابر جودکار ازبکستان بر سکوی سوم ایستاد.

 

در وزن منهای 63کیلوگرم مائده وفایی پس از استراحت با شکست برابر جودوکار کشور میزبان به جدول شانس مجدد راه یافت و در این مرحله با یک پیروزی و یک شکست به عنوان پنجمی رسید.

 

اما در روز نخست این رقابتها شيوا جهانگيري پس از استراحت در گام نخست، با 2پیروزی با ایپون برابر جودوکاران کشور میزبان فینالیست شد و با قبول شکست برابر نماینده ازبکستان در فینال به نشان نقره رسید.

 

صدف بيرانوند و زهرا آبرومند دو جودوکار کشورمان در وزن منهای 57 کیلوگرم از رسیدن به مدال بازماندند. 

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی