اخبار استان ها

1397-01-20 10:09

رشته ورزشی جودو به زودی در شهرستان کوهرنگ از توابع استان چهار محال و بختیاری آغاز به کار می کند .

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو ،جوجیتسو و کوراش چهارمحال و بختیاری –کوهرنگ در 85 کیلوکتری شهرکرد مرکز استان با گویش بختیاری و طبیعت بکر ازمهمترین و زیباترین شهرستانهای چهار محال و بختیاری بشمار می آید که سالانه گردشگران زیادی حتی از خارج کشور بخصوص در اردیبهشت هرسال به خود جذب می کند.

ارتفاع بیش از 3 هزار متری شهرستان کوهرنگ از سطح دریا ،ارتفاعات سربه فلک کشیده زردکوه بختیاری و بهره مندی از جوانان مومن و علاقه مند به ورزش با بنیه ذاتی قوی سبب شده این شهرستان ظرفیت زیادی برای توسعه جودو داشته باشد.

بر همین اساس دبیر هیئت جودو ،جوجیتسو و کوراش چهار محال و بختیاری گفت: با رایزنی های مستمرو شناسایی استعداد های جودو در کوهرنگ به زودی مربیان کار آزموده از استان برای ارائه آموزش به علاقه مندان به این شهرستان اعزام خواهد شد.

آقای نیکوفر افزود: تقاضا برای راه اندازی رشته ورزشی جودو در کوهرنگ زیاد است و سالنی هم برای آغاز تمرینات در این شهرستان اختصاص می یابد.

چهار محال و بختیاری 9 شهرستان دارد که با راه اندازی جودو در کوهرنگ تعداد شهرستانهای فعال استان در این رشته ورزشی به عدد 7 می رسد.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی