اخبار استان ها

1397-01-20 09:52

تفاهمنامه همکاری هیئت جودو ،جوجیتسو و کوراش با گروه توسعه ورزش های قهرمانی چهار محال و بختیاری برای پیشرفت در این رشته ورزشی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو ،جوجیتسو و کوراش چهار محال و بختیاری – بر اساس بند های این تفاهمنامه ریِیس هیئت جودو استان متعهد شد کسی عناوین قهرمانی کشور در بخش های انفرادی و تیمی ،همچنین شناسایی استعدادها در شهرستانها ، ارائه تقویم سالانه ورزشی و برگزاری جشنواره های ورزشی عملکرد خود را پیش از پیش بهبود دهد .

همچنین ارتباط مستمر با سازمانها ،جذب حامیان مالی ، افزایش سهم ورزشکاران این رشته های ورزشی در اردوهای تیم ملی و برگزاری لیگ باشگاهی در رده های مختلف سنی آقایان و بانوان چهار محال و بختیاری از دیگر مفاد این تفاهمنامه بود که به امضای رییس هیئت جودو ،جوجیتسو و کوراش و مدیرگروه توسعه ورزشی های قهرمانی استان رسید .

ینابراین گزارش مدیرگروه توسعه ورزش های قهرمانی استان چهار محال و بختیاری هم برای رسیدن به اهداف و راهبردهای این تفاهمنامه اعتباراتی به هیئت جودو ،جوجیتسو و کوراش اختصاص داد که تا پایان امسال تامین می شود .

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی