اخبار استان ها  - استان خراسان جنوبی

1393-05-07 04:08
دیدار رئیس هیئت جودو استان با نماینده ولی فقیه

علی تهوری ،‌رییس هیئت جودو و کوراش استان که در آیین ضیافت افطار جامعه ورزش و جوانان با نماینده ولی فقیه در عصر بیست و هشتمین روز از ماه مبارک رمضان به نمایندگی از هیئت های ورزشی سخن می گفت ، با بیان این مطلب ، افزود : دغدغه مقام معظم رهبری به مقوله فرهنگ ،‌نشان از جایگاه و نقش اساسی دستگاه های متولی حوزه فرهنگ و دخالت مستقیم آنها در جریان سازی فرهنگی بویژه در ورزش دارد و می بایست این فرهنگ را نهادینه و مدیریت کرد .


  ،‌وی با اشاره به ضعف بنیه مالی صنایع استان در حمایت از بخش ورزش ‌، بر ضرورت اعتماد سازی برای جذب منابع حداقلی تأکید و خاطر نشان کرد : تکیه صرف به منابع بخش دولتی به هیچ وجه پاسخگوی نیازهای مضاعف ورزش استان نیست و می بایست برای آن چاره اندیشی کرد .


تهوری با اشاره به اهمیت تقدم تقویت روح بر جسم ،‌ بر ضرورت بازنگری در چگونگی واگذاری اماکن ورزشی در نقاط محروم به بخش خصوصی تأکید و افزود : واقعاً خصوصی سازی در نقاط کمتر برخوردار ، نظیر خراسان جنوبی جایگاهی ندارد . وی در پایان سخنانش با اعلام خبر تحقق صد درصدی برنامه های هیئت در سال گذشته برغم کمبود منابع و اعتبارات و استمرار روند صعودی آن ،‌اظهار امیدواری کرد : تنها ملی پوش استان که هم اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد ،‌ بتواند به عنوان نماینده شایسته ایران در مسابقات اینچون کره جنوبی حضور افتخار آمیزی  داشته باشد .

نظرات

  • حسنی 1393-05-08 05:26
    من یک والیبالیستم واقا خوش به حال جودوکاران استان ما که رییس مثل افای تهوری دارند .خیلی فعاله .تو شهر همه مسئولان میشناسنش . با همه ارتباط نزدیک داره کاش رییس هیات ما بود
ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی