اخبار

1393-05-06 07:53
پیام تبریک دکتر رستگار به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، دکتر محمدعلی رستگار، رئیس فدراسیون جودو طی پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را به جامعه جودو و مردم مسلمان تبریک و تهنیت گفت.

 

بسمه تعالی


اعضای محترم خانواده بزرگ جودو؛

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و در آستانه حلول ماه شوال، فرا رسیدن عید سعید فطر، عید فضیلت و رستگاری را به شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سلامتی و کسب توفیق را از درگاه پروردگار منان برایتان مسئلت دارم.

 

ایزد متعال را سپاس و ستایش می گویم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس بار دیگر، با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامشی روحانی دست یابیم.

 

امید است در پرتو الطاف پروردگار متعال، در لحظات ارزشمند تفکر و تعمق در این ماه مبارک؛ فرصتی فراهم آمده باشد تا به ارزش های والای انسانی نزدیک تر شده و به ره توشه ای ارزشمند برای خدمت خالصانه به خلق خدا دست یازیده باشیم.

 

اینجانب ضمن تبریک مجدد عید سعید فطر به شما بزرگواران، از صاحب ضیافت رمضان، خالصانه طلب می نمایم که در این ماه، بهترین سرنوشت را برای بندگان مومنش رقم زند. امیدوارم چشمه سار رحمت رمضان تا همیشه برفضای جان و دلمان جاری بماند و توفیق بهره مندی از فیوضات این ماه پر خیر و برکت، در سال های آینده نیز نصیبمان گردد. انشاء ا...

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی