فدراسیون

1397-01-04 21:59
کوراش قهرمانی آسیا؛ نایب قهرمانی تیم ایران با 8نشان رنگارنگ در قاره کهن

ملی پوشان کوراش کشورمان با کسب 3نشان طلا، 3نقره و 2برنز نایب قهرمان آسیا شدند. 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، پیکارهای کوراش قهرمانی قاره کهن در شرایطی امروز شنبه 4فروردین ماه به میزبانی کشور هندوستان به پایان رسید که نمایندگان شایسته کشورمان با کسب 3نشان طلا، 3نقره و 2برنز عنوان نایب قهرمانی این رقابتها را از آن خود کردند، ازبکستان قهرمان شد و تیم میزبان برسکوی سوم ایستاد.

 

الیاس علی اکبری، محمد ملک محمدی و جعفر پهلوانی طلایی های کاوران کشورمان بودند، امید تیزتک، قاسم احدی و محمد علی ذاکری به نشان نقره یافتند و مهتاب باغچقی و زهرا باقری صاحب گردن آویز برنز شدند.

 

در جدول 15 نفره وزن منهای 81 کیلوگرم الیاس علی اکبری قهرمان شد و امید تیزتک دیگر نماینده کشورمان در این وزن بر سکوی دوم ایستاد.

 

در وزن منهای 90 کیلوگرم و در فینال تمام ایرانی روز نخست محمد ملک محمدی به نشان طلا رسید و قاسم احدی دوم شد، در این وزن 10ورزشکار حضور داشتند.

 

در جدول 7نفره وزن به اضافه 90کیلوگرم جعفر پهلوانی بر سکوی نخست ایستاد و محمد علی ذاکری در جای دوم قرار گرفت.

 

در بخش زنان در وزن منهای 70 کیلوگرم نیز مهتاب باغچقی صاحب گردن آویز برنز شد و زهرا باقری نماینده وزن منهای 78 کیلوگرم کشورمان بر سکوی سوم ایستاد.

 

بهزاد وحدانی و جعفر فیروز آبادی در وزن منهای 66 کیلوگرم، طاهره آذرپیوند و فاطمه شبانی در وزن منهای 52کیلوگرم، زهرا نادری و آذر کولیوند نمایندگان وزن منهای 63 کیلوگرم و لیلا چغلوند دیگر نماینده کشورمان در وزن منهای 78 کیلوگرم از رسیدن به مدال بازماندند.

 

جدول رده بندی این رقابتها بدین شرح است:

ازبکستان/ 11طلا، 4نقره، 1برنز

ایران / 3طلا، 3نقره، 2برنز

هندوستان / 1طلا، 2نقره، 13برنز

ویتنام/ 1طلا، 1نقره، 2برنز

ترکمنستان / 3نقره، 4برنز

چین تایپه/ 3نقره، 3برنز

افغانستان / 3برنز

ویتنام / 2برنز

کره جنوبی / 1برنز

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی