اخبار استان ها

1396-12-27 12:45

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، اردوهای تیم های ملی کوراش مردان و زنان کشور به منظورآمادگی برای حضور در رقابتهای آسیایی فرودین ماه در هندوستان، به میزبانی مشهد برگزار شد.

بر اساس این گزارش، ۲۱ کوراش کار از استانهای خراسان رضوی، شمالی، یزد و تهران به اردوی تیم ملی مردان کشور دعوت شده اند و از 18 اسفند ماه تمرینات آمادگی خود را زیر نظر خسرو دلیر سرمربی مشهدی این تیم، علی معلومات مربی چنارانی، رضا مهنان و حسین علی اکبری مربیان ارزنده خراسان شمالی، دنبال کردند.

جعفر پهلوانی، قنبرعلی قنبری، امیدتزتک، مجتبی زمانی، خسرو رحیمی، قاسم احدی، جعفیر فیروزآبادی، آرمین بندار، علی سلحشور، علی رحیم پور و فرزین شاهبازملی پوشانی بودند که از خراسان رضوی دراردوی تیم ملی کوراش کشور حضور داشتند.

17 بانوی کوراش کار ملی پوش از استانهای همدان، خراسان شمالی و رضوی، کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، زنجان و لرستان نیز از 19 اسفند ماه اردوی آمادگی خود را زیر نظر مهری مهرپور سرمربی مشهدی تیم ملی و بتول پاکروح به عنوان مربی در مشهد آغاز کردند.

فاطمه شبانی، محدثه سبحانیان، زهرا ناصری نیا، الهام ذوالفقاری، مهلا فداکار، نرگس صانع و سعیده دهقانیان نمایندگان کوراش خراسان رضوی در این اردوی آمادگی یک هفته ای بودند.

امکانات لازم برای اردوهای تیم ملی کوراش مردان و زنان کشور در مشهد با حمایتهای خوب اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تامین شد.

ملی پوشان کوراش مردان و زنان کشور از 2 تا 5 فروردین ماه 1397 رقابتهای قهرمانی کوراش آسیا را در شهر پونا هندوستان پیش رو دارند.

نمایندگان اعزامی از خراسان رضوی به رقابتهای آسیایی کوراش در پونا هندوستان را ملی پوشانی چون، جعفر فیروز آبادی، امید تزتک، قاسم احدی و جعفر پهلوانی به ترتیب در اوزان ۶۶، ۸۱، ۹۰ و +۹۰ کیلوگرم در بخش مردان و فاطمه شبانی در وزن ۵۲ کیلوگرم دربخش زنان تشکیل می دهند.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی