اخبار

1396-12-15 10:33
 محجوب در گفت‌وگو با میزان: طلای لذت‌بخشی به دست آوردم/ دفعه بعد از خجالت جودوکار ژاپنی در می‌آیم!

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو، جواد محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پس از کسب مدال طلا رقابت‌های وورد گیمز جمهوری چک اظهار داشت: این رقابت‌ها در سنگین وزن سطح فنی خوبی داشت و مدعیان زیادی برای کسب مدال روی تاتامی رفتند. برای رسیدن به فینال جودوکا‌های اوکراین و فرانسه را شکست دادم و در مرحله نیمه نهایی حریف مطرح و پرافتخار کشور میزبان را از پیش رو برداشتم.

وی در خصوص دیدار فینال تصریح کرد: در فینال با نماینده بلاروس دیدار کردم که حریف سرسخت و بد قلقی بود، اما خداراشکر توانستم این بازیکن را هم شکست دهم و به مدال طلا برسم.

ملی پوش جودو ادامه داد: از زمانی که به سنگین وزن آمدم، در میادین بین المللی یک برنز و یک نقره داشتم و باید با یک طلا این پکیج را کامل می‌کردم. خیلی از نطر روحی به این مدال احتیاج داشتم و در مجموع قهرمانی لذت بخشی بود.

محجوب در خصوص گرند اسلم آلمان خاطرنشان کرد: متاسفانه در همان دور نخست با نایب قهرمان المپیک بازی کردم و با اینکه از نطر فنی چیزی کم نداشتم، شکست خوردم. مطمئن باشید در مسابقات بعدی که با این جودوکار ژاپنی رو به رو شوم از خجالتش در می‌آیم.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی