اخبار

1396-12-15 10:30
منصوری: عملکرد محجوب در کاپ آزاد پراگ عالی بود/ نباید اجازه بدهیم محجوب و ملایی هدر بروند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو، محمد منصوری در خصوص عملکرد محجوب و بریمانلو در کاپ آزاد پراگ به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: عملکرد محجوب در این مسابقات واقعا عالی بود و او درخشش بسیار خوبی داشت. بریمانلو اما در این مسابقات خودش نبود و در دور نخست حذف شد. به سعید ملایی نیز بعد از مسابقات پرفشار گرند اسلم استراحت دادیم و به خاطر حفظ روحیه بچه‌ها کنار تیم بودو با ما تمرین می‌کرد.

وی تصریح کرد: محجوب در مسابقات پراگ شروع بسیار خوب و با روحیه‌ای داشت و در کنار آن دو بازیکن دیگرمان نیز بسیار همدل بودند و دوست داشتند که محجوب به مدال دست پیدا کند. محجوب در این مسابقات پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد نماینده اوکراین را در یک دقیقه و نیم ضربه فنی کرد. او در مرحله بعد جودوکار فرانسوی را نیز در یک دقیقه و بیست ثانیه ایپون کرد. مسابقه نیمه‌نهایی محجوب اوج کار او و حساس‌ترین دیدار او بود که به مصاف "لوکاس کارپالک" قهرمان وزن 100- کیلوگرم المپیک ریو از چک رفت.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: "کارپالک" اسطوره جودو کشور چک است و علاوه بر قهرمانی المپیک ریو، چند ماه پیش در آخرین گرند اسلم سال 2017 در توکیو به مدال نقره دست یافته بود و در گرند پری 2017 در چین نیز به مدال طلا دست یافته بود. محجوب با وجود اینکه کارپالک، جودوکار بسیار خوب و صاحب عنوانی است و علاوه بر آن از حمایت هموطنانش در کشورش نیز برخوردار بود در کمتر از یک دقیقه ایپون کرد تا به دیدار نهایی راه پیدا کند. 

منصوری ادامه داد: در دیدار فینال نیز محجوب به مصاف حریف بلاروس رفت که کمتر از 20 روز پیش در گرند اسلم پاریس یه مدال برنز دست پیدا کرده بود اما جواد با دو وازاری حریف خود را در زمان یک دقیقه و نیم ایپون کند. محجوب در این مسابقات یکی از بهترین روزهای خود را پشت سر گذاشت و خدا را شکر به مدال طلا دست یافت. به نظر من محجوب همچنان کار داد و برای او نیز مانند ملایی تا بازی‌های آسیایی و المپیک 2020 برنامه داریم تاخدایی نکرده هدر نروند.

انتهای پیام/

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی