اخبار

1396-08-29 15:48
تركيب نهايی تيم ملی كوراش اعزامی به رقابتهای قهرمانی جهان اعلام شد

تیم ملی مردان کوراش کشورمان با ترکیب کامل عازم دهمين دوره مسابقات قهرماني بزرگسالان كوراش جهان می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، دهمين دوره مسابقات قهرماني بزرگسالان كوراش جهان در شرایطی طی روزهای 11 و 12 آذرماه در شهر استانبول کشور تركيه برگزار می شود که تیم ملی مردان کوراش کشورمان با ترکیب دو تیم کامل عازم این رقابتها خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش ملی پوشان کوراش هم اکنون در اردوی آماده سازی به سر می برند، آخرین مرحله تمرین مردان کوراش خود را تا 8 آذرماه در استان خراسان شمالي ادامه خواهد داشت و 9 آذرماه از طريق فرودگاه امام به اين مسابقات اعزام خواهند شد .

 

كورش خسرويار مدير تيمهاي ملي كوراش به عنوان سرپرست، خسرو دلير به عنوان سرمربي و رضا مهنان ،حسين علي اكبري، علي معلومات و محمدحسن مجلسي به عنوان مربي ملی پوشان کوراش کشورمان در این رقابتها را همراهی می کنند، مجتبي توكلي از داوران بين المللي کشورمان در اين مسابقات قضاوت خواهد کرد.

 

گفتنی است مجمع جهاني فدراسيون بين المللي كوراش نيز 9 آذرماه در حاشيه مسابقات برگزار خواهد شد، تصويب تقويم جهاني رشته و بودجه فدراسيون جهاني و بازيهاي آسيايي جاكارتا از مهمترين موضوعات اين مجمع خواهد بود و رضا نصيرنژاد رييس كميته فدراسيون جهاني كوراش و عضو هيات ريسه فدراسيون جهاني و رييس كوراش كشور در اين مجمع شركت خواهند كرد.

 

اسامی نفرات اعزامی به این رقابتها بدین شرح است:

 

وزن منهای 60 كيلوگرم : بهزاد وحداني و علي قلي پور

وزن منهای 66كيلوگرم : مصطفي دليريان و قنبرعلي قنبري

وزن منهای 73كيلوگرم : اميدتيزتك و الياس پاكدل

وزن منهای 81كيلوگرم : الياس علي اكبري ،مصطفي اسكندري

وزن منهای 90كيلوگرم : مجتبي زماني مقدم و حامد رشيدي

وزن منهای 100كيلوگرم : احمد جفاكش مقدم و مجتبي نيك بين

وزن به اضافه 100كيلوگرم : جعفرپهلواني و سعيد قاسمي

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی