اخبار

1396-08-26 20:03
جودو گرند پری هلند؛ پایان کار دو نماینده کشورمان در روز نخست

نخستین روز رقابتهای جودو گرند پری هلند امروز در شهر لاهه کشور هلند به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، آخرین مرحله رقابتهای جودو گرند پری در سال 2017 در شرایطی از صبح امروز جمعه 26 آبان ماه در شهر لاهه کشور هلند آغاز شد که در نخستین روز این رقابتها دو نماینده کشورمان روی تاتامی رفتند و نوری زاده به عنوان پنجمی وزن منهای 66 کیلوگرم رسید.

 

بر اسا س این گزارش در وزن منهای 66 کیلوگرم و در حضور 21جودوکار قاسم نوری زاده پس از استراحت در نخستین مبارزه خود جودوکار آلمانی را در 1دقیقه و 20 ثانیه ایپون کرد، این جودوکار ژرمن که دو عنوان سومی کاپ آزاد اروپا را در کارنامه دارد، در نخستین مبارزه خود نماینده کشور میزبان را ایپون کرده بود.

نوری زاده در دومین مبارزه خود جودوکار بلژیکی را در 21 ثانیه ایپون کرد و در مرحله نیمه نهایی با قبول شکست برابر جودوکار مغولستانی از رسیدن به فینال بازماند.

 

نوری زاده در جدول شانس مجدد مغلوب جودوکار روس شد و به عنوان پنجمی بسنده کرد.

 

در وزن منهای 60 کیلوگرم محمد رشنونژاد در گام نخست و در مبارزه ای نزدیک مغلوب نماینده کشور میزبان و دارنده عنوان قهرمانی جوانان اروپا شد و از دور رقابتها کنار رفت.

سخن روز

  • «وَ اللّهِ مَا خَلَقَ اللّهُ شَيْئاً إِلا وَ قَدْ اَمَرَهُ بِالطّاعَةِ لَنَا». امام حسين (ع) فرمود: «سوگند به خدا كه خداوند هيچ موجودى را نيافريد، مگر آن‏كه او را به اطاعت از ما، امر كرد».

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی