اخبار

1396-06-20 21:28
نصیری‌نژاد: به دنبال کسب بهترین نتیجه برای کوراش و کاروان ورزش ایران هستیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو، رضا نصیری‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تیم ملی کوراش در آستانه مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا اظهار داشت: تیم ملی کوراش در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا با 7 ورزشکار مرد و 4 ورزشکار زن  شرکت خواهد کرد. به دنبال کسب بهترین نتیجه برای کوراش و کاروان اعزامی کشورمان در مسابقات ترکمنستان هستیم.

وی تاکید کرد: پتانسیل کوراش ایران بسیار بالا است و بازیکنان تیم ملی نیز از آمادگی خوبی برای حضور در مسابقات ترکمنستان برخوردار هستند. در کنار این موضوع ما تنها کشوری هستیم که 8 نفر از مسئولانمان نیز از سوی فدراسیون جهانی برای برگزاری این مسابقات به ترکمنستان دعوت شدند تا از شأن جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

مسئول کوراش ایران تصریح کرد: در جریان آخرین اردوی تیم ملی کوراش با هماهنگی رئیس فدراسیون جودو از بازیکنان تست دوپینگ گرفتیم تا در برخورد با این قضیه نیز مثل همیشه پیش قدم باشیم. تاکید فدراسیون جودو و خود ما بر این است که به سمت ورزش پاک حرکت کنیم و قطعا در آینده نیز فدراسیون جودو این قضیه را همانطور که در جودو و جوجیستو اجرایی کرده است در کوراش نیز ادامه خواهد داد و تاکید دارد که با این قضیه برخورد کند. 

نصیری‌نژاد در خصوص شانس موفقیت کوراش ایران در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم شرایط فنی تیم در حال حاضر بسیار خوب است و تلاش ما نیز موفقیت در این مسابقات است تا پرچم کشورمان از سوی کوراش بارها در ترکمنستان به اهتزاز در بیاید.

انتهای پیام/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • رسول خدا (ص) فرمود: به انسان مؤمن، رنج و درد و اندوهی نرسد، مگر آن که خداوند به آن وسیله از گناهش چشم پوشد.

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی