اخبار استان ها  - استان خراسان جنوبی

1395-01-01 04:08
دعوت استاد تهوری ریاست هیئت جودوی استان خراسان جنوبی از کلیه نوجوانان و جوانان علاقمند به هنر رزمی جودو جهت فراگیری اصول و فنون این هنر زیبای رزمی.

به گزارش روبط عمومی هیئت جودوی استان خراسان جنوبی : استاد علی تهوری ریاست هیئت جودوی استان خراسان جنوبی ضمن اعلام آمادگی کامل کلیه مربیان برجسته این هنر رزمی و کانون های آموزشی جودو و دفاع شخصی در سطح استان بابت اموزش این هنر زیبای رزمی به علاقمندان هنر رزمی جودو و دفاع شخصی ، از کلیه نوجوانان و جوانان علاقمند به این هنر زیبای رزمی  دعوت نمود در جهت ارتقای سلامتی جسمی و روحی ، افزایش قدرت بدنی و با توجه به خصوصیات و ویژگی های خاص این هنر رزمی ، با مراجعه به هیئت های جودوی شهرستان های استان خراسان جنوبی و کانون های آموزش جودو و دفاع شخصی در سطح استان نسبت به ثبت نام و فراگیری اصول و فنون این هنر رزمی اقدام نمایند. استاد تهوری با اشاره به مزایای این هنر رزمی بیان نمود: اولین مزیت جودو ایجادآمادگی جسمانی فوق العاده در فرد است . از این طریق فرد می تواند هم انعطاف پذیری و هم قدرت بدنی خود را  در سطح فوق العاده ای بالا ببرد . تمرین فنون مربوط به جودو باعث می شود بدن قوی تر شده و مقاومت دستگاه های قلبی _ عروقی بیشتر گردد 
هنر آموزان جودو می توانند قدرت تمرکز خود را بالا برده و دارای حافظه قوی شوند . استاد تهوری افزود:  این قابلیت ها نه تنها در تمرین جودو تاثیر دارند بلکه درتحصیل و در شغل افراد نیز تاثیر مثبت دارند . هنر آموزان از طریق تعلیم ذهنی جودو یاد می گیرند چگونه در زیر فشار های زندگی آرامش خود را حفظ کنند . این توانایی در همه چیز از رانندگی گرفته تا امتحان و از کسب درآمد گرفته تا ارتقاء سطح زندگی و غیره تاثیر مثبت دارد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی