اخبار استان ها  - استان گلستان

1394-11-05 06:00
 با رای اعضای مجمع؛ رئیس هیئت جودو گلستان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخاباتی ریاست هیئت جودو گلستان، به ریاست طیبی مدیر کل ورزش و جوانان در گرگان برگزار و رحمان تقوی تنها کاندیدای احراز سمت ریاست هیئت جودو گلستان با کسب ۱۴ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.
تقوی که حدود پنج ماه قبل با استعفای مهدی صغیری به عنوان سرپرست هیئت جودو استان گلستان معرفی شده بود، تمامی ۱۴ رای اعضای مجمع که در انتخابات حضور داشتند را کسب کرد .
مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در این مجمع اظهار کرد: جودو یکی از رشته های مورد تاکید ورزش استان برای کسب مدال و موفقیت در عرصه های جهانی و بین المللی است و با توجه به ظرفیت های فنی فراوان ، امیدوار به پربارتر شدن هر چه بیشتر کارنامه ورزش استان با مدال های این رشته هستیم .
وی گفت: تعداد ورزشکاران حرفه ای جودو در مقایسه با استعداد و پتانسیل های فنی آن اندک و نیازمند برنامه ریزی هر چه بیشتر برای توسعه کمی و کیفی است .
مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به انتخاب رییس جدید این هیات ورزشی گفت : رفع کمبودها، نارسایی ها و مشکلات جودو به تنهایی امکان پذیر نیست و همه کسانی که دل در گرو توسعه این رشته دارند برای حل معضلات آستین ها را بالا بزنند .

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • رسول خدا (صلّی ‌‌الله‌ عليه‌ وآله): مدارا کردن با مردم نيمى از ایمان است و ملاطفت با آنان نيمى از زندگی.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی