گفت و گو و تحلیل

1394-10-05 09:53
زارعیان: خواستار همکاری بیش از پیش سازمان لیگ با تیم ملی هستیم.

زارعیان: خواستار همکاری بیش از پیش سازمان لیگ با تیم ملی هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو در روز برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ جودو کشور، سید مجید زارعیان سرمربی تیم بزرگسال کشورمان یکی از حاضرین در سالن شهید افراسیابی بود.

وی در گفتگویی کوتاه با اشاره به برگزاری منظم لیگ گفت: برگزاری لیگ در سطح کشور قطعا تاثیر مثبتی در ایجاد انگیزه در جودوکاران ما داشته و به نوعی با نگاه دقیق تر می توان استعداد یابی نمود.

وی نزدیک بودن به بازیهای آسیایی و همچنین المپیک 2020 را یکی از مهمترین هدف گذاریهای خود و همچنین فدراسیون معرفی کرد و ادامه داد: در همین  راستا روز شنبه  پنجم دی ماه مسابقات انتخابی تیم ملی نیز شروع خواهد شد که البته برخی از اعضای و شرکت کنندگان در این تورنمنت در همین مسابقات امروز هم حضور دارند که این خود می تواند باعث بالارفتن آمادگی این عزیزان شده و ما نیز به نوعی سطح آمادگی جودوکارانمان را بسنجیم.

وی در پایان صحبتهای خود ضمن ابراز امیدواری از حضور ورزشکاران بسیار مستعد و کوشا در ورزش جودو و پیش بینی روزهای افتخار آمیز برای ورزشکاران ملی پوش گفت: ما در راستای آماده سازی تیم ملی جودوی کشور خواستار همکاری روزافزون سازمان لیگ با تیم ملی هستیم و همچنین از آقای دکتر خدابخش هم می خواهیم که با حمایت جدی فدراسیون باعث دلگرم تر شدن ما و ورزشکاران تیم ملی باشند.

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • پيامبر اکرم صلي الله عليه و آله فرمودند:پرهيزگارترين مردم كسى است كه حق بگويد،چه به سودش باشد چه به زيانش .

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی