سازمان لیگ

1393-12-06 08:12
 هفته سوم لیگ برتر جودو و هفته چهارم لیگ دسته یک برگزار می شود

هفته سوم از رقابت‌های لیگ برتر جودو و هفته چهارم لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور در حالی فردا پنجشنبه در سالن شهید افراسیابی برگزار می شود که تیم های مدعی روز سختی را پیش رو ندارند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، رقابتهای هفته سوم یازدهمین دوره لیگ برتر جودو فردا 7 اسفند در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می شود و هر کدام از  تیم ها چهار بار به روی تاتامی می روند که اگر در میان تیم های بالانشین جدول، پاس قوامین در پیکار با شبهای گلوبندک ، پاس خراسان رضوی و هیات جودو قزوین روز پرکاری را پیش رو دارد و در صورت پیروزی می تواند قهرمانی خود را یک هفته زودتر از پایان لیگ مسجل کند.  
 
اما میزان و پاس ثامن الحجج در دیدارهای خود با تیم های میانه جدول پیکار می کنند و بیشتر به فکر افزایش تفاضل برد انفرادی خود هستند تا در روز پایانی با مشکل مواجه نشوند.

 
 
برنامه کامل هفته سوم:
 


دور اول:
 
شبهای گلوبندک - پاس قوامین
 
هیئت جودو نوشهر -  موسسه مالی و اعتباری میزان خراسان شمالی
 
ثامن الحجج خراسان رضوی - نفت مسجد سلیمان
 
هیئت جودو قزوین - پالایش گاز ایلام


 
دور دوم:
 
هیئت جودو نوشهر - پاس قوامین
 
ثامن الحجج خراسان رضوی- شبهای گلوبندک
 
هیئت جودو قزوین -  موسسه مالی و اعتباری میزان میزان خراسان شمالی
 
پالایش گاز ایلام - نفت مسجد سلیمان
 


دور سوم:
 
ثامن الحجج خراسان رضوی - پاس قوامین
 
هیئت جودو قزوین - هیئت جودو نوشهر
 
پالایش گاز ایلام- شبهای گلوبندک
 
نفت مسجد سلیمان - موسسه مالی و اعتباری میزان خراسان شمالی

 

دور چهارم:
 
هیئت جودو قزوین - پاس قوامین
 
پالایش گاز ایلام - ثامن الحجج خراسان رضوی
 
نفت مسجد سلیمان- هیئت جودو نوشهر
 
موسسه مالی و اعتباری میزان خراسان شمالی- شبهای گلوبندک

 

همچنین رقابتهای هفته چهارم لیگ دسته یک نیز همزمان با مسابقات دسته برتر، برگزار می شود و تیمهای شرکت کننده در دو گروه به مصاف هم می روند تا دور مقدماتی به پایان برسد

 

مسابقات این هفته:

گروه آ

دور پنجم:

قرارگاه پدافند هوایی – بلوچ چرم

اسلام آباد غرب – مدرسه جودو اهواز

باشگاه خلیج سمنان – هیئت جودو کردستان

شهروند نور – شهرداری گل بهار

 

دور ششم:

اسلام آباد غرب – بلوچ چرم

باشگاه خلیج سمنان – قرارگاه پدافند هوایی

شهروند نور – مدرسه جودو اهواز

شهرداری گل بهار – هیئت جودو کردستان

 

دور هفتم:

باشگاه خلیج سمنان – بلوچ چرم

شهروند نور – اسلام آباد غرب

شهرداری گل بهار – قرارگاه پدافند هوایی

هیئت جودو کردستان – مدرسه جودو اهواز

 

گروه ب:

دور دوم:

هیئت جودو شهرکرد – افلاک لرستان

شهدای اهواز – آکادمی ملی جودو

باشگاه علی حیدر – شهرداری ساوه

هیئت جودو آذربایجان شرقی – هیئت جودو شهرستان کرج

 

دور سوم:

شهدای اهواز – افلاک لرستان

باشگاه علی حیدر – هیئت جودو شهرکرد

هیئت جودو آذربایجان شرقی – آکادمی ملی جودو

هیئت جودو شهرستان کرج – شهرداری ساوه

 

دور چهارم:

باشگاه علی حیدر – افلاک لرستان

هیئت جودو آذربایجان شرقی – شهدای اهواز

هیئت جودو شهرستان کرج – هیئت جودو شهرکرد

شهرداری ساوه – آکادمی ملی جودو

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی