اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1393-02-24 05:49
دبیر هیأت جودو و کوراش شهرستان:رقابتهای جودو جام ولادت حضرت علی(ع) در چناران برگزار شد

دبیر هیأت جودو و کوراش چناران از برگزاری یک دوره مسابقات جودو استانی با حضور 250 جودوکار در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی هیأت جودو و کوراش خراسان رضوی، مسابقات جودو گرامیداشت ولادت حضرت علی(ع) دیروز 23 اردیبهشت ماه در سالن تختی چناران برگزار شد.

 

وی افزود: بیش از 250 جودوکار در 4 رده سنی از شهرستان‌های فریمان، درگز، قوچان، گلبهار، چناران، پایین رده و باشگاه‌های مشهد در این مسابقات شرکت کردند.

 

دبیر هیأت جودو و کوراش شهرستان چناران ادامه داد: در رده سنی خردسالان تیم جوانان اسلامی مشهد به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های پایین رده و پایگاه استعدادیابی شهید بابانظر به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

وی بیان کرد: تیم جودو شهرستان درگز مقام اول رده سنی نونهالان را به دست آورد و تیم‌های قهرمانان ولی عصر (عج) مشهد و چناران به ترتیب به مقام‌های بعدی دست یافتند.

 

رجبی با اشاره به کسب مقام دوم تیم چناران در رده سنی نوجوانان این رقابتها، گفت: تیم آینده‌داران پارس و فردوسی مشهد نیز مقام‌های اول و سوم این رده سنی را به دست آوردند.

وی به مقام نخست تیم رده سنی جوانان چناران در این رقابتها اشاره و بیان کرد: تیم‌های باشگاه اُلفی و آینده‌داران بادی مشهد نیز به مقام دوم و سوم این رده سنی رسیدند.

 

دبیر هیأت جودو و کوراش شهرستان چناران با اشاره به بازدید محمد بلوطی دبیر فدراسیون و محمدعلی خالقی مقدم نایب رییس هیأت استان از این رقابتها، گفت: در پایان جوایز ارزنده توسط مسوولان به تیم‌ها و نفرات برتر اهدا شد.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • شهادت سردار رشید اسلام، سردار قاسم سلیمانی تسلیت باد.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی