اخبار استان ها  - استان یزد

1393-06-08 04:42
کسب مدال در مسابقات جهانی و  بازی های آسیایی دور از دسترس نیست

آرش میراسماعیلی در حاشیه مسابقات جودو جایزه بزرگ کشور در یزد گفت: به الگو برداری از فدراسیون جهانی ،مسابقات داخلی را با عنوان مسابقات جایزه بزرگ طراحی کردیم تا انگیزه خوبی را در جودوکاران ایجاد کنیم.

وی افزود: این مسابقات به عنوان تور جودو برگزار میشود که سال گذشته در تهران برگزار شد و برای دومین بار این مسابقات به میزبانی یزد در حال برگزار است که سطح این مسابقات به مراتب بالاتر از دوره قبل بوده و استقبال چشمگیری از جودوکاران کشور شاهد هستیم.

مدیر تیم های ملی جودو با اشاره به اینکه تمام بازیکنان تیم ملی را موظف کردیم تا در مسابقات جایزه بزرگ یزد شرکت کنند اظهار داشت: با توجه به اینکه مسابقات جهانی و بازی های آسیایی را در پیش داریم حضور در این مسابقات هم یک ارزیابی خوب و هم محک جدی برای ملی پوشان خواهد بود.

میراسماعیلی وضعیت آمادگی جودو کاران را مطلوب ارزیابی کرد و در این باره گفت: وضعیت آمادگی ملی پوشان خوب است آنها یکسال تمرینات پر فشار را پشت سر گذاشته و اردوهای داخلی و برون مرزی خوبی را برگزار و امیدوار هستیم که بتوانیم نتیجه مطلوبی هم بگیریم.

وی در پایان از میزبانی خوب استان یزد در برگزاری مسابقات جایزه بزرگ کشور تثدیر و تشکر کرد و افزود: جا دارد از علی محمد عزیزی رئیس هیئت جودو و کوراش استان یزد ، مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، مدیریت کاشی پرسپولیس که اسپانسر این مسابقات بوده ند و تمامی مسئولین استان که در جهت بهتر برگزار شدن این مسابقات حمایت کردند تقدیر و تشکر کنم.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی