اخبار

1399-12-14 10:13
بیانیه مشترک هیئت رئیسه فدراسیون ، روسای هیئتهای جودو  و کمیته های فدراسیون جودو

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون، روسای هیئت های جودو  و کمیته های فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای را به صورت مشترک صادر کردند.

در متن این بیانیه آمده است:
باسمه تعالی

جامعه جودو ایران ضمن تبریک پیروزی بزرگ تیم حقوقی در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) که موجی از شادی ، نشاط و امید را پس از یکسال ونیم تعلیق ناعادلانه در بین قهرمانان، ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان این رشته جذاب المپیکی ایجاد کرد،بر خود لازم می داند از حمایت های بی دریغ مقام عالی وزارت آقای دکتر سلطانی فر و رییس محترم کمیته ملی المپیک آقای دکتر صالحی امیری تقدیر نماید .نمایندگان جامعه جودو ایران ضمن التزام به منشور کمیته ملی المپیک و اساسنامه فدراسیون جهانی جودو بر احقاق حقوق حقه خود در مجامع بین المللی پافشاری نموده و در این راه از تصمیمات رییس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع می نماید. تا با لطف خداوند سبحان و با برنامه ریزی و تلاشی مضاعف بار دیگر قهرمانی ها و افتخارات خود را در عرصه های بین المللی تکرار نماید .

 

بیانیه رئیس هیئت جودو استان تهران در حمایت قاطع از تصمیمات رئیس فدراسیون جودو ایران

رئیس هیات‌ جودو استان تهران در جریان نشست هم اندیشی مسئولان فدراسیون جودو با روسای هیات های استانی کشور در جزبره کیش، با صدور بیانیه ای حمایت قاطع خود را از تصمیمات رئیس فدراسیون جودو ایران اعلام کرد.


در متن بیانیه محمد بلوطی آمده است:
خانواده پرافتخار جودوی استان تهران به نمایندگی از جامعه بزرگ و سرافراز جودو کشور، ضمن تبریک پیروزی بزرگ تیم حقوقی در دادگاه حکمیت ورزش(cas) که موجی از شادی، نشاط و امید را پس‌از یک‌سال و نیم تعلیق در بین قهرمانان و ورزشکاران، مربیان، داوران و پیش‌کسوتان این رشته جذاب المپیکی ایجاد کرد، وظیفه خود می داند از حمایت‌های بی‌دریغ مسئولان عالی رتبه ورزش در این راستا از رشته جودو تقدیر نماید.
هیات‌ جودو استان تهران ضمن احترام به منشور کمیته ملی المپیک و اساسنامه فدراسیون جهانی جودو، بر احقاق حقوق حقه خود در مجامع بین‌المللی پافشاری نموده و در این راه از تصمیمات جناب آقای دکتر آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطع می‌نماید تا با لطف خداوند سبحان و با برنامه‌ریزی و تلاشی مضاعف، بار دیگر قهرمانی‌ها و افتخارات جودو در عرصه‌های بین‌المللی تکرار شود.

بیانیه رئیس هیئت جودو استان فارس در حمایت و قدردانی از مسئولین فدراسیون جودو

بنده بر خود لازم می دانم مراتب قدردانی و سپاس خود را از از طرف پیشکسوتان،مربیان ،داوران و ورزشکاران هیات جودو استان فارس از تلاش های شبانه روزی ریاست محترم فدراسیون جودو جناب آقای دکتر میراسماعیلی و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و وکیل پرونده جودو ایران ابراز نمایم.


بدون شک رای این پرونده می تواند نقطه عطفی در ورزش جودو ایران باشد و به امید خدا با تلاش و هم دلی می توان به قله های موفقیت رسید .
این کار ارزشمند را به جامعه جودو کشور و تمام دست اندر کاران ورزش و ریاست محترم فدراسیون جودو تبریک عرض می نمایم.
زنده باد ایران

بیانیه رئیس هیات‌ جودو استان هرمزگان در حمایت از رئیس فدراسیون جودو ایران

رئیس هیات‌ جودو استان هرمزگان سرهنگ مصطفی کشاورز به نمایندگی از جامعه جودو استان ضمن تبریک و پیروزی بزرگ تیم حقوقی در دادگاه حکمیت ورزش(cas) که موجی از شعف ،شور و امید را پس‌از یک‌سال و نیم تعلیق در بین قهرمانان و ورزشکاران، مربیان، داوران و پیش‌کسوتان این رشته جذاب المپیکی ایجاد کرد، وظیفه خود می داند از حمایت‌های مدیران ارشد ورزشی علی الخصوص ریاست محترم فدراسیون جناب دکتر آرش میراسماعیلی در این راستا تقدیر و تشکر نماید.
رییس هییت جودو هرمزگان با ابراز خرسندی و آرزوی موفقیت برای کسب فرصت های بین المللی و حضور جوانان ایران زمین در میادین جهانی حمایت همه جانبه خویش را از مواضع ریاست محترم فدراسیون دکتر آرش میر اسماعیلی اعلام کرد.

 

بیانیه رئیس هیات جودو استان سیستان و بلوچستان در حمایت از رئیس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران
اینجانب مجید پیراسته از طرف خود و پیشکسوتان ،مربیان،وداوران وورزشکاران هیات جودو استان سیستان و بلوچستان از زحمات خالصانه ریاست محترم فدراسیون جودوجمهوری اسلامی ایران
وزیر ورزش و رئیس کمیته المپیک و وکیل پرونده ایران حمایت خود را اعلام میداریم
ضمن تبریک به پیروزی تیم حقوقی ایران در دادگاه حکمیت ورزش که موجب شادی،و امید در بین جامعه بزرگ این رشته زیبای المپیکی شد
وظیفه خود میدانم از زحمات شبانه روزی جناب دکتر میراسماعیلی تشکر کنم واعلام حمایت خود را از ایشان اعلام دارم

 

بیانیه رئیس هیئت جودو استان لرستان در حمایت و قدردانی از رئیس فدراسیون جودو

:هادی کردی طی بیانیه از زحمات و تلاش های دکتر آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو تشکر کرد.

تلاش های شبانه روزی ریاست محترم فدراسیون جودو جناب آقای دکتر میراسماعیلی ، وزارت ورزش ، کمیته ملی المپیک و وکیل پرونده جودو ایران باعث پیروزی بزرگ جودو در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) بعد از یکسال ونیم تعلیق ناعادلانه در بین قهرمانان، ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان این رشته جذاب المپیکی ایجاد کرد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه جودو استان لرستان بر خود لازم می دانم، از همه عزیزان الخصوص دکتر آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو که در جهت رفع تعلیق تلاش نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

امیدوارم با برنامه ریزی و تلاشی مضاعف بار دیگر شاهد قهرمانی ها و افتخارات جودکاران کشور عزیزمان در عرصه های بین المللی باشیم.

 

بیانیه رئیس هیئت‌ جودو استان مرکزی در حمایت از رئیس فدراسیون جودو ایران

اینجانب محمدرضا اخگر از زحمات و تلاش های دکتر آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو بابت تلاش های شبانه روزی ریاست محترم فدراسیون جودو جناب آقای دکتر میراسماعیلی ، وزارت ورزش ، کمیته ملی المپیک و وکیل پرونده جودو ایران باعث پیروزی بزرگ جودو در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) بعد از یکسال ونیم تعلیق ناعادلانه در بین قهرمانان، ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان این رشته جذاب المپیکی ایجاد کرد.
به نمایندگی از جامعه جودو استان مرکزی بر خود لازم می دانم، از همه عزیزان الخصوص دکتر آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو که در جهت رفع تعلیق تلاش نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

امیدوارم با برنامه ریزی و تلاشی مضاعف بار دیگر شاهد قهرمانی ها و افتخارات جودکاران کشور عزیزمان در عرصه های بین المللی باشیم.

بیانیه رئیس هیئت جودو استان آذربایجان غربی در حمایت و قدردانی از رئیس فدراسیون جودو

محسن آقاپورطی بیانیه از زحمات و تلاش های دکتر آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو تشکر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

تلاش های شبانه روزی ریاست محترم فدراسیون جودو جناب آقای دکتر میراسماعیلی ، وزارت ورزش ، کمیته ملی المپیک و وکیل پرونده جودو ایران باعث پیروزی بزرگ جودو در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) بعد از یکسال ونیم تعلیق ناعادلانه در بین قهرمانان، ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان این رشته جذاب المپیکی ایجاد کرد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه جودو استان آذربایجانغربی بر خود لازم می دانم، از همه عزیزان الخصوص دکتر آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو که در جهت رفع تعلیق تلاش نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

امیدوارم با برنامه ریزی و تلاشی مضاعف بار دیگر شاهد قهرمانی ها و افتخارات جودکاران کشور عزیزمان در عرصه های بین المللی باشیم.

 

بیانیه سرپرست هیئت جودو چهارمحال و بختیاری در حمایت و قدردانی از دکتر میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو

داود نیکبخت طی بیانیه از زحمات و تلاش های
تلاش های شبانه روزی و خالصانه ریاست محترم فدراسیون جودو جناب آقای دکتر میراسماعیلی ، وزارت ورزش ، کمیته ملی المپیک و وکیل پرونده جودو ایران پیروزی بزرگ جودو در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) بعد از یکسال ونیم تعلیق ناعادلانه گردید و در بین قهرمانان، ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان این رشته جذاب المپیکی ایجاد شور و شوق کثیری بپا کرد

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ جودو استان زیبای چهارمحال و بختیاری بر خود لازم می دانم، از دکتر آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو که در جهت رفع تعلیق تلاش نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

امیدوارم خداوند متعال به جنابعالی و همه زحمتکشان ورزش جودو کشور سلامتی و طول عمر با برکت عطا بفرماید

 

بيانيه رئيس هيأت جودو استان بوشهر درحمايت ازمديريت فدراسيون جودو

((وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا))

پس از یک و نیم سال مجاهدت و تلاش شبانه‌روزی رياست ومجموعه مديريت ، رفع تعلیق ظالمانه ای که جز کینه ورزی و تحریف، پشتوانه‌ی دیگری نداشت را خدمت همه ورزشكاران ایران، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، فدراسیون جودوی کشور، تیم حقوقی و دیگر خادمان و دست‌اندرکاران و خانواده بزرگ جودو در گستره ایران اسلامی تبریک عرض نموده و سرور قلبی خود را تقدیم می‌دارم.

هیئت جودو استان بوشهر با احترام به منشور کمیته المپیک و فدراسیون جهانی جودو، بر احقاق حقوق جودوی کشور در همه زمانها و مکانها تاکید نموده و به تدابیر و اقدامات دكتر آرش میراسماعیلی ایمان راسخ دارد و انشاالله بار دیگر شاهد قهرمانی ها و افتخارات این ورزش زیبای المپیکی در سطح جهانی و بین‌المللی خواهیم بود.

از خداوند قادر متعال توفیق و موفقیت تمامی جودوکاران این مرز و بوم را زیر سایه توجهات اما عصر (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف)، رهنمودهای مقام عظمای ولایت و مدیریت حرفه‌ای جناب آقای دکتر آرش میراسماعیلی مسئلت می نمایم.

 

بیانیه رئیس هیئت‌ جودو استان قم در خصوص رفع تعلیق جودو.
در متن بیانیه محمد حسن سالاری آمده است:

حال که دادگاه حکمیت ورزش(cas) در اقدامی کم نظیر رای ناعادلانه کمیته انضباطی فدراسیون جهانی را شکست و باعث زنده شدن امید در بین ورزشکاران و خانواده نجیب جودوی کشور گشت, شایسته است همه سلایق جودو کشور با اتخاد همدلی و وفاق در این شادی و نشاط سهیم باشند و بنا بر عرق ملی, فدراسیون جودو کشور را در تداوم این روند تا سرمنزل مقصود همراهی نمایند.
بر خود لازم می دانم از حمایت‌های مسئولان عالی رتبه ورزش, اقدامات ارزشمند فدراسیون جودو کشور علی الخصوص ریاست محترم آن,جناب دکتر آرش میراسماعیلی و تیم توانمند حقوقی, تقدیر نمایم.

امید است با لطف خداوند سبحان و با تلاش‌های مضاعف و برنامه محور، بار دیگر شاهد افتخارات جودو و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی باشیم.

 

بیانیه و پیام تبریک محسن پناهی رئیس هیئت جودو استان همدان در پی لغو تحریم های غیرمنصفانه علیه فعالیت فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران


:large_orange_diamond: به نام آن یگانه آفریدگار هر دو جهان که هر که را خواهد عزت و شوکت بخشد و هر که از صراط مستقیمش بگریزد و راه ضلالت و کفران پیش گیرد، فرجامی جز ذلت در انتظارش نخواهد بود
جناب آقای آرش میراسماعیلی
ریاست محترم و خستگی ناپذیر فدراسیون جودو
سلام علیکم

:large_blue_diamond: غروب یازدهمین روز از اسفندماه 1399 و در خلال اجرای مراسم اختتامیه رقابت های لیگ منطقه دو کشور، طنین خبری که ماه ها در انتظار شنیدنش بودیم موجی از شادی را در ورزشگاه 6 هزارنفری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهر همدان به راه انداخت که انعکاسش چشم هایی را به اشک شوق خیس آلود و دست هایی را به نشانه شکر به سوی آسمان بلند کرد.

:large_blue_diamond: این حق مسلم و قانونی و انسانی ایران و ایرانی است که بازهم غیورمردانش در عرصه سخت و نفس گیر جودو و در مصاف با رقبای پر مدعای شرقی و غربی خوش بدرخشند تا باز اهتزار پرچم سه رنگ و زیبایمان را با غرور و افتخار نظاره گر باشیم

 این پیروزی ارزشمند ملی و معنوی را خدمت جناب عالی، دبیر محترم و سایر زحمت کشان و دست اندرکاران تلاشگر فدراسیون جودو تبریک و شادباش عرض می کنم.

از خداوند متعال توفیق، عزت و کامیابی روزافزون همه پهلوانان و قهرمانان این کهن سرزمین زرخیز را در ظل عنایات خفیه حضرت بقیت الله الاعظم (روحی و ارواحناله الفدا) و تحت زعامت و رهبری مقتدایمان امام خامنه ای عزیز (حفظه الله) مسئلت می نمایم.


 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی