اخبار

1399-12-11 16:46
لیگ منطقه ای جودو / سکونشینان منطقه دو معرفی شدند

رقابت های لیگ منطقه ای نوجوانان و جوانان جودو؛ امروز 11 اسفند ماه با برگزاری مبارزات تیم های منطقه دو پیگیری شد و در نهایت نفرات برتر به روی سکو رفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ رقابت های لیگ منطقه ای جودو(منطقه دو)، امروز 11 اسفند ماه به میزبانی مجموعه ورزشی 6000 نفری انقلاب استان همدان برگزار شد و در پیکارهای امروز جودوکارانی از استانهای همدان،لرستان،  کردستان، کرمانشاه و مرکزی بایکدیگر به رقابت پرداختند تا در نهایت مدال آوران رده سنی نوجوانان و جوانان مشخص شدند.

اسامی نفرات سکونشین رده سنی نوجوانان به شرح ذیل است: 

وزن 50- کیلوگرم

نفر اول: دانیال علوی از لرستان

مقام دوم: زانکو شریفی از کردستان

مقام سوم : محمدامین پوینده از همدان 

وزن 55- کیلوگرم

مقام اول: فرنود قادرپور از لرستان

مقام دوم: ابوالفضل امینی از همدان

مقام سوم: محمد بادره از کردستان 

وزن 60- کیلوگرم

مقام اول: امیرحسین پیوندی از کرمانشاه

مقام دوم: سینا حدادی از کردستان

مقام سوم: ابوالفضل قاضی از همدان و عرفان اکرمیه از مرکزی 

وزن 66- کیلوگرم

مقام اول: امیرحسین نصرالهی از لرستان

مقام دوم: محمد اله ویسی از کردستان

مقام سوم: امیرحسین شاه کرمی از کرمانشاه و پوریا یونسی از همدان

 

وزن 73- کیلوگرم

مقام اول: اشکان رهگذر از کرمانشاه

مقام دوم: امین مهدی از مرکزی 

مقام سوم: محمدامین یاراحمدی از لرستان

 

وزن 81- کیلوگرم

مقام اول : علی ساکی از لرستان

مقام دوم : محمدامین شیرزادی از کرمانشاه

مقام سوم: پرهام صوفی از مرکزی

 

وزن 90- کیلوگرم

مقام اول : حسین جعفری از همدان

مقام دوم: امیرحسین زنگی از کرمانشاه

مقام سوم: مهدی میری از لرستان

 

وزن 90+ کیلوگرم

مقام اول: امیرعباس موحد از لرستان

مقام دوم : طاها همتی از کرمانشاه

مقام سوم: رضا احمدی از مرکزی و سارو جیرانی از کردستان

 

اسامی نفرات برتر رده سنی جوانان

وزن 55- کیلوگرم

نمقام اول: علی میرزایی از لرستان

مقام دوم: کردوان ظاهری از کردستان

مقام سوم: ابوالفضل امینی از همدان

 

وزن 60- کیلوگرم

مقام اول: صحیب منوچهری از کردستان

مقام دوم : عرفان اکرمی از مرکزی

مقام سوم : مصطفی ناصری از کرمانشاه 

 

وزن 66- کیلوگرم

مقام اول : مهران نوری از کردستان

مقام دوم: امیرحسین محرابی از همدان 

مقام سوم: محمدحسین میچانی از مرکزی و آرمین شاهمرادپور از کرمانشاه 

وزن 73- کیلوگرم

مقام اول : علی رشانی از مرکزی 

مقام دوم : مسعود گودرزی از لرستان

مقام سوم : شاهرخ اسدی از همدان و محمد سینا  شیخ رشی از مرکزی 

 

وزن 81- کیلوگرم 

مقام اول : محمدحسین سرافرازی از کردستان

مقام دوم : حمیدرضا باباخانی از همدان

مقام سوم : یونس صارمی از لرستان 

 

وزن 90- کیلوگرم

مقام اول: سینا منوچهری از کردستان

مقام دوم : امیرحسین زنگی از کرمانشاه 

مقام سوم : سید دانیال سبزوار از لرستان و علیرضا آیینی از همدان

 

وزن 100- کیلوگرم

مقام اول : مهدی سیجانی از همدان

مقام دوم : بنیامین گودرزی از لرستان

 

وزن 100+ کیلوگرم

مقام اول: طاها همتی از کرمانشاه 

مقام دوم حمیدرضا مولایی از لرستان

مقام سوم : دانیال رسولی از کردستان  و علی میریحیی یی از مرکزی

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی