فدراسیون

1399-12-08 21:03
 لیگ منطقه ای جودو / معرفی مدال آوران رده سنی جوانان منطقه شش

دومین روز از رقابت های لیگ منطقه ای جودو (منطقه 6 ) امروز با برگزاری دیدارهای رده سنی جوانان پیگیری و مدال آوران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ مسابقات لیگ منطقه ای جودو در منطقه شش به میزبانی مشهد امروز پنجم اسفند ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در روز دوم پیکارهای لیگ این منطقه ای، جودوکاران رده سنی جوانان از استانهای خراسان رضوی ، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، مازندران با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت نفرات اول تا سوم به روی سکو رفتند.

محمدصابر گرایلی، به عنوان سرپرست این منطقه انتخاب شده بود .

همچنین علی معلومات، بهزاد وحدانی و امیر قاسمی نژاد به عنوان ناظران تیم ملی جهت استعدادیابی، در سالن حضور داشتند.

در  مراسمٰ اختتامیه این پیکارها صدیقه کعبی زاده سرپرست دبیری و نایب رئیس فدراسیون جودو، دهقان پدر جودو خراسان رضوی ، امیر مستشاری رئیس هیئت جودو نیروی زمینی ارتش، سرهنگ فرضعلی گرایلی فرمانده سپاه عمار و رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی خراسان رضوی، محمدصابر گرایلی سرپرست هیئت جودو استان خراسان رضوی و سرپرست منطقه ۶، علی محمدنیا سرپرست هیئت جودو استان خراسان شمالی، مهری مهرپور و حسن دوشنگی نایب رئیس و دبیر هیئت جودو استان خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

در این مراسم به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) با اهدای شاخه گلی به کادر اجرایی، داوران ، ناظران تیم ملی تجلیل شد.

اسامی نفرات برتر مبارزات امروز به شرح ذیل معرفی شدند:
وزن ۵۵- کیلوگرم
نفر اول حسین بخشی از خراسان رضوی
نفر دوم : عرفان یعقوبی از مازندران
نفر سوم محمدکاظم براتی از خراسان شمالی

وزن ۶۰_ کیلوگرم
نفر اول : علی اسمعیلی خراسان شمالی
نفر دوم: محمد ابراهیمی قنبری خراسان جنوبی
نفر سوم: علیرضا فاروجی از خراسان رضوی

وزن ۶۶- کیلوگرم
نفر اول: محمد جوادی فر از خراسان شمالی
نفر دوم: عباس جغتایی از خراسان رضوی


وزن ۷۳_ کیلوگرم
نفر اول : احسان هنردوست از مازندران
نفر دوم: عرفان ولی زاده از خراسان شمالی
نفر سوم:ابوالفضل عیسی زایی خراسان رضوی

وزن ۸۱- کیلوگرم
نفر اول: علی یوسفی از خراسان رضوی
نفر دوم : سهراب رخشان از خراسان شمالی
نفر سوم: امیرحسین قجر از مازندران

وزن ۹۰- کیلوگرم
نفر اول: بهزاد اعتمادی از خراسان رضوی
نفر دوم : فواد ولی زاده از خراسان شمالی
نفر سوم : عادل آزموده از خراسان جنوبی

وزن ۱۰۰- کیلوگرم
نفر اول: علی صبوحی از خراسان رضوی
نفر دوم: علی مولایی از خراسان جنوبی
نفر سوم: جلال پاک از خراسان شمالی

وزن ۱۰۰+ کیلوگرم
نفر اول: محمدمهدی راستگر از خراسان رضوی
نفر دوم: فرشید ریحانی از خراسان شمالی
نفر سوم: محمدامین چراغ از خراسان جنوبی

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی