اخبار

1399-11-05 15:22
جوابیه روابط عمومی فدراسیون جودو به خبر خبرگزاری تسنیم

پنجم بهمن ماه ، خبری در خبرگزاری تسنیم با تیتری به عنوان " نامه وزارت ورزش به فدراسیون جودو پس از تخلف در این فدراسیون " درج شده است که با توجه به کذب و غیر واقع بودن این خبر، روابط عمومی فدراسیون جودو لازم می داند به صورت رسمی و با استناد به نامه های وزارت ورزش و جوانان جوابیه ای صادر کند.

امروز در خبرگزاری تسنیم عنوان شده است که خزانه‌دار سابق این فدراسیون در آبان ماه سال جاری از سوی رئیس فدراسیون جودو بدون هماهنگی، مشورت و دریافت مجوز از سوی وزارت ورزش و جوانان از سمت خود برکنار شده است.

این در حالی است که این تغییر با هماهنگی معاونت امور مالی وزارت ورزش و معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش جوانان  بوده است و طی موافقت کتبی دکتر علی نژاد به سرکار خانم مریم ملارمضانی ؛ مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت ورزش، سرپرست جدید خزانه داری منصوب شده است.

از سوی دیگر رئیس فدراسیون جودو، خزانه دار سابق فدراسیون را در سمت سرپرست صدور احکام منصوب کرده و ایشان از همان موقع فعالیت در سمت جدید را آغاز کرده اند.

علی رغم اینکه،  تمامی مراحل اداری انتصاب سرپرست خزانه داری به درستی و طبق قانون پیش رفته است؛ چنین خبر کذبی در خبرگزاری تسنیم انتشار یافته  که این مطالب خلاف واقع و مصداق واضحی بر نشر اکاذیب هستند .

فدراسیون جودو، علاوه بر این جوابیه و انتشار نامه رسمی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و همچنین مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت ورزش و جوانان جهت تنویر افکار عمومی، بدون شک حق پیگیری قانونی با انتشار این خبر را دارد.

 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • ماه رجب، رشته پیوند از پا فتادگان طریق دوست با اوست.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی