گفت و گو و تحلیل

1399-10-15 14:06
 رئیس هیئت اصفهان: جودوی ایران خانواده بزرگ و متحدی دارد

رئیس هیئت جودو اصفهان با بیان اینکه جودوی ایران خانواده بزرگ و متحدی دارد، گفت:‌ از ابتدای سال ، برنامه های گوناگونی را برای پیشبرد اهداف هیئت، اجرایی کردیم.


«حمید عصارزادگان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو به تشریح برنامه های هیات جودوی اصفهان پرداخت و اظهار داشت: آزمون دفاع شخصی دان یک تا سه در دو بخش زنان و مردان به صورت آنلاین و آزمون دان یک تا سه جودو در بخش مردان را برگزار کردیم. همچنین مسابقات کاتای نونهالان نیز به صورت مجازی انجام پذیرفت.

وی با اشاره به اینکه بازدید از هیات های تحت پوشش استان از دیگر فعالیت ها بود، افزود: طی دو هفته اخیر، چند مرتبه خانه جودو هیات ضدعفونی شد و اکنون تمرینات تیم های نونهالان و نوجوانان ما برای حضور در مسابقات کشوری در خانه جودو پیگیری می شود.

رئیس هیات جودوی اصفهان به اهمیت توجه به پیشکسوتان در ورزش اشاره کرد و ادامه داد: برای اولین بار حدود 30 نفر از جودوکاران پیشکسوت استان را گردهم آوردیم تا تمرین داشته باشند و این برنامه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه فعالیت های هیات جودوی استان به روز است، گفت: خوشبختانه همکاری خوبی با رئیس و دیگر مسوولان فدراسیون داریم و هدف همه ما پویایی جودوی ایران است. هیات اصفهان از 5 فروردین ماه تاکنون به صورت مستمر فعالیت ها را باقدرت دنبال کرده و هدفی جزء خدمت به این رشته ندارد.

عصارزادگان سپس به اهدای دان هشت به استاد «حیدرعلی شجاعی» اشاره کرد و گفت: طی مراسمی با حضور خانم «کعبی زاده» سرپرست دبیری فدراسیون، دان هشت به ایشان که بنیانگذار جودوی اصفهان و چند استان دیگر است اهدا شد تا از سال ها خدمات وی قدردانی کنیم.

وی به تلاش برای حضور جودوی استان در لیگ خبر داد و گفت: تلاشمان این است با کمک حامی مالی بتوانیم در لیگ برتر شرکت کنیم و در این خصوص مذاکرات خوبی انجام شده است.

رئیس هیات جودوی اصفهان در پایان گفت: امیدوارم رای دادگاه عالی ورزش عادلانه باشد. جودوی ایران خانواده بزرگ و متحدی دارد و هیچ مساله ای نمی تواند انگیزه آنان را کاهش دهد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • ماه رجب، رشته پیوند از پا فتادگان طریق دوست با اوست.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی