گفت و گو و تحلیل

1399-10-15 14:04
 سرپرست هیئت جودو همدان: پذیرای انتقاد و پیشنهادهای سازنده اما بدون واسطه هستیم/ جایگاه استان باید به نقطه اوج و قوت گذشته بازگردد


به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و به نقل از روابط عمومی هیئت جودو استان همدان؛ محسن پناهی، سرپرست هیئت جودو استان همدان روز گذشته در نشست جمعی از اساتید، قهرمانان، پیشکسوتان و فعالان ورزش جودو این استان، بر لزوم حفظ همدلی و بهره مندی از تجربه بزرگان این رشته و همچنین توجه به ایده های نوآورانه و برنامه ریزی بر روی استعدادهای نهفته و درخشان خصوصا در سطح شهرستان های تابعه تأکید داشت.

پناهی یادآور شد : امروز بانوان ورزشکار کشور همطراز با آقایان در حال فعالیت و افتخارآفرینی هستند و از این رو هیچ برتری و فاصله ای بین آن ها نیست.

وی با تأکید بر تشکیل اتاق های فکر و هم افزایی افزود: همواره پذیرای انتقادهای سازنده اما بدون واسطه از سوی همکاران هستیم و معتقدیم از درون این گفتگوها و تبادل نظر می توانیم به نتایج مطلوب و اثربخشی دست پیدا کنیم .


پناهی در ادامه گفت : اخلاق مداری و احترام به پیشکسوت از جمله محورهایی است که به عنوان یک اصل و به مانند رساله عملیه باید همواره در پیش روی ورزشکاران قرار گیرد..

سرپرست هیئت جودو همدان عنوان داشت: اکنون که ما از حضور در میادین بین المللی محروم هستیم، تمام توان خود را به کار خواهیم بست تا اندوخته ها و استعدادهای درخشان را حفظ کرده و با مدیریت، سعه صدر و دلسوزی در اوج آمادگی نگه داریم .


وی در بخش دوم سخنان خود و در دیدار با آقایان این رشته یکی از کارهای ابتر مانده در طی سال های گذشته را نبود یک بانک اطلاعاتی جامع و مدون از وضعیت ورزشکاران و مربیان در مرکز استان و دیگر شهرستان ها برشمرد و تصریح کرد: در اولین فرصت و با نظارت مسئولان مربوطه و همکاری روسای هیأت ها این مهم باید به بهترین و کامل ترین شکل ممکن انجام شود .


محسن پناهی موضوع ارتقای کمربند تعدادی از اساتید و همچنین تأیید و ثبت مدارک مربیگری نفراتی که تعدادی از آن ها نیز در جلسه حضور داشتند را یکی دیگر از اولویت های هیأت ذکر کرد و گفت : تضییع حق و بی توجهی به شایستگی و قابلیت های فردی به هیچ عنوان پسندیده و قابل توحیه نیست.


وی اذعان داشت: اگر هدف در ورزش رشد و تعالی جسم و روح جوانان و نوجوانان این سرزمین و خدمت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است،بدون حمایت و پشتیبانی از یکدیگر نمی توانیم این آرمان والا را به سرمنزل مقصود برسانیم.
.
سرپرست هیأت جودو در خاتمه اذعان کرد: جایگاه این استان باید به نقطه اوج و قوت گذشته خود بازگردد و امیدوارم از همین نقطه شروع و چهره های مصمم حاضر در جلسه در آینده ای نزدیک به آن دست پیدا کنیم .

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • ماه رجب، رشته پیوند از پا فتادگان طریق دوست با اوست.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی