كميته مسابقات

1399-10-09 13:14
 برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان به صورت منطقه ای / جدال منتخبین مناطق برای شناخت سکونشینان

مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان به صورت منطقه ای برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو ؛ آرش میراسماعیلی و صدیقه کعبی زاده، رئیس و سرپرست دبیری فدراسیون جودو امروز 25 آذر ماه با سعید رجبی ، مسئول کمیته مسابقات دیدار کردند.

در این نشست که رضا مدنی ، مشاور عالی رئیس فدراسیون جودو نیز حضور داشت، در خصوص رقابت های قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان سال ۹۹ ، تصمیم گیری شد.

:براین اساس به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت جودوکاران در زمان همه گیری ویروس کرونا و حضور ورزشکاران کمتر در سالن برگزاری رقابت ها، قرار شد مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان دو مرحله ای برگزاری گردد.

در مرحله نخست، جودوکاران اواسط اسفند ماه به صورت منطقه ای با یکدیگر به رقابت می پردازند و در نهایت، نفرات منتخب هر منطقه، اوایل سال آینده با رقبای خود روبه رو شوند تا بهترین ها به روی سکو بروند.

 تقسیم بندی مناطق به این شکل خواهد بود که یک منطقه به ورزشکاران تهران و توابع اختصاص دارد و سایر استانهای کشور نیز به پنج منطقه تقسیم می شوند.

برای هر منطقه یک سرپرست تعیین می گردد تا به عنوان مسئول برگزاری ، رقابت ها را مدیریت کند
لازم به توضیح است ، رئیس فدراسیون جودو ، مجوز برگزاری رقابت های جودو به این صورت را از دکتر محمد اسد مسجدی ، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی دریافت کرده است.

اطلاعات تکمیلی به صورت بخشنامه ارائه خواهد شد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی