گفت و گو و تحلیل

1399-08-07 11:36
 میراسماعیلی: جامعه ورزش دوشادوش مردم حرکت می‌کنند

رئیس فدراسیون جودو گفت: رزمایش مومنانه امروز در ادامه اقدامات ارزشمند وزارت ورزش و جوانان، سازمان بسیج ورزشکاران و فدراسیون‌های ورزشی برگزار شد تا جامعه جودو نیز در این امر خیر سهیم باشد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ آرش میراسماعیلی در پویش همت پهلوانانه، کمک مومنانه جامعه جودو کشور،  اظهار کرد: رزمایش مومنانه امروز در ادامه اقدامات ارزشمند وزارت ورزش و جوانان، سازمان بسیج ورزشکاران و فدراسیون‌های ورزشی برگزار شد تا جامعه جودو نیز در این امر خیر سهیم باشد و امیدوارم در روزهای آتی سایر ارگان‌های ورزشی ادامه دهنده این مسیر باشند.
 
وی در ادامه افزود: شرایط سختی از لحاظ اقتصادی و همچنین وجود ویروس کرونا بر جامعه حاکم است. هرکس به نوبه خود وظیفه‌ای را انجام می‌دهد؛ مردم در اتفاقات ناگوار و حوادث همچون سیل و زلزله سال‌های اخبر وظیفه انسان‌دوستی خود را ثابت کردند و به صورت خودجوش به کمک همنوعان خود شتافتند. جامعه ورزش و مسئولان نیز دوشادوش مردم حرکت کردند.
 
میراسماعیلی گفت: برنامه امروز به صورت همزمان در ۱۵ استان کشور توسط پانزده هیات استانی جودو در حال برگزاری است. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا مرحله دوم این پویش را نیز برگزار کنیم. برای مردم عزیز کشور آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و امیدوارم در شرایط کنونی ورزش ایران روزهای خوبی پیش رو داشته باشد.
 
 
انتهای پیام/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی