گفت و گو و تحلیل

1399-06-23 10:34
 کعبی زاده: حساسیت زیادی روی اجرای پروتکل ها داریم/ سالن کبگانیان در حال آماده سازی است

سرپرست دبیری فدراسیون جودو گفت: اردوهای تیم ملی نوجوانان و جوانان تا اواخر شهریور ماه آغاز می شود و مجموعه فدراسیون در تلاش است تا تمامی نکات و شیوه نامه های بهداشتی برای برپایی این اردو اجرایی گردد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ صدیقه کعبی زاده، صبح امروز در گفتگو با رادیو ورزش درخصوص برگزاری اردوهای تیم ملی بیان کرد: فدراسیون جودو، شیوه نامه بهداشتی و اختصاصی رشته المپیکی جودو را تدوین کرد و در اختیار وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی - ورزشی قرار داد، خدا را شاکریم که این دستورالعمل ها نیز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا تایید شد و ما توانستیم مجوز برگزاری اردوهای تیم ملی را بگیریم.


وی افزود: اولین مرحله از اردوی تیم ملی مردان در رده سنی نوجوانان و جوانان اواخر شهریور ماه برگزار می شود، بعد از آن با یک فاصله زمانی، اردوی بانوان در این دو رده سنی را آغاز می کنیم . فدراسیون جودو اهتمام ویژه ای روی رعایت پروتکل های بهداشتی دارد، روی آماده سازی سالن کبگانیان تمرکز کرده ایم و با حساسیت ویژه ای کارها را پیش می بریم تا مشکلی برای برپایی اردوها به وجود نیاید.
نایب رئیس بانوان فدراسیون جودو درخصوص اینکه آیا اردوهای آنلاین تعطیل خواهند شد یا خیر، گفت: اردوهای آنلاین تیم ملی را متوقف نمی کنیم ، چون اردوهای آنلاین، فواصل زمانی بین اردوها را که باید رعایت شود ، پر خواهد کرد و بچه ها را در اوج آمادگی نگه می دارد، ضمن اینکه سامانه فضای مجازی فدراسیون جودو برای برگزاری دوره های آموزشی فعال است، دو دستور العمل بهداشتی جدید هم تدوین کرده ایم یکی برای برگزاری مسابقات کشوری و دیگری دوره های آموزشی و آزمون ها ، منتظر هستیم که فدراسیون پزشکی - ورزشی تا اواخر شهریور ماه نظر خود را در این باره اعلام کند.

 

کعبی زاده از بازنگری آیین‌نامه های فدراسیون جودو در بخش آموزش ، داوری، مربیگری و انضباطی با هدف پررنگ‌تر شدن جایگاه زنان خبر داد و در این باره تصریح کرد: از آنجا که در حال حاضر بنده علاوه بر سمت نایب رئیسی بانوان به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون جودو هم مشغول انجام تکلیف هستم بر خود فرض دانستم آیین نامه های فدراسیون را که از سال 96 تاکنون روزآمد نشده بودند، بازنگری و اصلاح نماییم. ما نقش بانوان را درتصمیم سازی و تصمیم گیری حوزه های مختلف آیین نامه ها به صورت قانونمند پررنگ کردیم و در هیات رییسه فدراسیون به تصویب رسید. پیش از این مشارکت نیروهای متخصص بانوان به صورت شاخص و نظام مند در آیین نامه ها وجود نداشت. از زحمات کادر مدیریتی فدراسیون به ویژه اقای میراسماعیلی به خاطر نگاه ویژه به توانمندی بانوان و فرصت سازی برای ظهور و بروز این توانمندی ها تشکر و قدردانی می کنم.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • سالروز شهادت حضرت زهرا(س) را تسلیت عرض می نماییم.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی