گفت و گو و تحلیل

1399-06-11 12:22
 زارع نژاد: حضور مربی کروات در ایران یکی از بهترین برنامه های کمیته آموزش بود

رئیس کمیته آموزش در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو در خصوص عملکرد این کمیته در سال 98 بیان کرد: کمیته آموزش در طول سال دو دوره تربیت مدرس درجه  سه در دو گروه آقایان و بانوان برگزار کرد، همچنین سمینار مربیان استعدادیابی بانوان کشور را داشتیم که به میزبانی استان قم برگزار شد، همچنین دوره های متعدد مربیگری و داوری نیز در طول سال و در سراسر کشور برگزار شدند. 

وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات کمیته آموزش فدراسیون جودو در سال 98 ، حضور مایا میسکوویچ ، مربی اهل کروات در ایران بود که زیرنظر او و به میزبانی شیراز دوره دانش افزایی بانوان سراسر کشور برگزار شد و با استقبال ویژه ای از سوی مربیان و ملی پوشان روبه رو شد و سفر این مربی که خود قهرمان سابق جودو بود بازخورد خوبی برای بانوان جودوکار ایران داشت.

زارع نژاد در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: کمیته آموزش در سال گذشته دو کار مهم تحقیقاتی - پژوهشی در مورد برنامه های استراتژیک فدراسیون جودو داشت ، همچنین حضور در جلسات متعدد فدراسیون، حضور در کنگره روانشناسی مثبت دانشگاه شهیدبهشتی ، سمینار ورزش پاک کمیته ملی المپیک و برنامه هایی از این قبیل جزو عملکرد ما در سال 98 بودند.

وی درخصوص حضور نمایندگان کمیته آموزش در مسابقات جودو بیان کرد: یکی از اقداماتی که انجام دادیم حضور نمایندگان کمیته آموزش در سالن برگزاری مسابقات جودو بود که این نمایندگان نهایت همکاری را در زمینه های مختلف با کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون داشتند.

رئیس کمیته آموزش با بیان اینکه آیین نامه این کمیته تدوین شده و بعد از مجمع فدراسیون در اختیار هیئت رئیسه برای تصویب قرار گرفته است ، خاطرنشان کرد: آیین نامه کمیته آموزش بعد از تصویب اعضای هیئت رئیسه به زودی اجرایی خواهد شد، ضمن اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور برگزاری دوره تئوری درجه سه و دوره دانش افزایی و ... به صورت آنلاین را در دستور کار داریم که امیدوار هستیم به زودی اجرایی شوند.    

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • سالروز شهادت حضرت زهرا(س) را تسلیت عرض می نماییم.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی