اخبار

1399-05-14 13:45
صالحی‌امیری: کناره‌گیری سجادی از پرونده جودو را تکذیب می‌کنم

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: جودو پرونده ملی است و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و فدراسیون مشترکاً برنامه را پیش می‌برند.

 

به  گزارش رابط عمومی فدراسیون جودوو به نقل از تسنیم،  سیدرضا صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در جلسه آنلاین با خبرنگاران درخصوص کناره‌گیری سجادی از پرونده جودو ایران و سکوت کمیته در این خصوص گفت: من کناره‌گیری سجادی را تکذیب می‌کنم. جودو پرونده ملی است و وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و فدراسیون مشترکا برنامه را پیش می‌برند و به این باورم اگر رسیدگی عادلانه باشد حتما جودوی ایران سربلند خواهد بود و از شما می‌خواهم تا دادگاه باید وارد فضای رسانه‌ای نشوید.

وی تاکید کرد: اصلا باید صرفا کار حقوقی انجام شود و لایحه‌ها در حال تنظیم است و کارگروهی با حضور داورزنی، میراسماعیلی، زارعیان و علی‌نژاد و وکیل تشکیل شده است. مطمئن باشد ما و وزارت ورزش و فدراسیون جودو انگیزه حداکثری برای دفاع از منافع ملی داریم. مگر ممکن است برای یک فدراسیون چالشی باشد و ما و وزارت ورزش ساکت باشیم. برای صحبت‌های شاهد فقط 5 دقیقه وقت دادند و ما باید برای لایحه قوی و دفاع وکیل تمرکز کنیم.

سجادی قطعا به سوئیس می‌رود

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: از روز اول علی‌نژاد را برای این موضوع انتخاب کردیم چون وی رئیس کمیسیون بین‌الملل ورزش است و به مسائل واقف بود و بعد از حضور در معاونت وزارت ورزش هم این موضوع دو جانبه شد. وقتی پرونده یک مسئول دارد باید یک نفر صحبت کند و مسئول علی‌نژاد انتخاب شد و بقیه اعضای ستادی که زیر نظر علی‌نژاد هستند را تشکیل می‌دهند. سجادی قطعا به سوئیس می‌رود. در مورد جودو و پیگیری آن این موضوع را عنوان می‌کنم که هر تصمیمی در کمیته پرونده جودو با هدایت علی‌نژاد گرفته شود صد درصد به عنوان کمیته ملی المپیک و خودم موافق هستم.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • هفته دفاع مقدس گرامی باد.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی