اخبار

1399-04-07 09:09

 


به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ آرش ميراسماعيلي ، رئیس فدراسیون جودو، عصر روز گذشته چهارم تیر ماه، به همراه دكتر امير ساعد وكيل ( رييس كميته حقوقي فدراسيون و وکیل پرونده ) با دكتر مهدی علي نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، دیدار و گفتگو کردند.

 

در این نشست که از ساعت ۱۹ آغاز شد و تا ساعت ۲۳ به طول انجامید و وكيل پرونده توضيحات كاملي از روند پرونده وآخرين وضعيت و شرايط ارائه كردند و آخرين لايحه به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) با جزئيات كامل مورد بحث و بررسي قرار گرفت و آخرین نقطه نظرات جهت تكميل لايحه اعمال شد.


همچنین مقرر گردید، جلساتی با دكتر سجادی، دكتر داورزني و مجيد زارعيان به عنوان شهود در پرونده جودو ایران با حضور وكيل این پرونده برگزار گردد تا لايحه نهایی برای ارائه به دادگاه آماده شود.


لازم به ذكر است، دادگاه حکمیت ورزش برای رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو ایران در خصوص تعلیق ناعادلانه از سوی فدراسیون جهانی، ٢٦ شهريور ماه برگزار خواهد شد و آرش ميراسماعيلي رييس فدراسيون بهمراه دكتر سجادي مشاور عالي رييس كميته ملي المپيك و دكتر داورزني معاون وقت وزير ورزش و رييس فدراسيون واليبال و سيد مجيد زارعيان سرمربي تيم ملي و دكتر ساعد وكيل و دستيار ايشان هييت اعزامي ایران برای دفاع از حقانیت این رشته المپیکي و رفع تعلیق در این دادگاه حاضر خواهند شد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • سالروز شهادت حضرت زهرا(س) را تسلیت عرض می نماییم.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی