1398-08-20 12:48
کعبی‌زاده: امسال جایزه بزرگ جودو بانوان را برگزار می‌کنیم/ مسابقات پاداش نقدی خواهد داشت

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون جودو، گفت: در تلاشیم تا پایان سال جاری یک مرحله مسابقات جایزه بزرگ، ویژه بانوان را برگزار کنیم که این رقابت‌ها با جوایز نقدی همراه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ صدیقه کعبی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای بانوان جودو در نظر دارید، گفت: فدراسیون جودو برنامه‌های کلی خود را با قدرت پیگیری می‌کند. فدراسیون رویکرد جدیدی را برای ایجاد انگیزه بین بانوان این رشته در نظر گرفته‌ و با پشتوانه‌سازی، کشف، پرورش و جذب استعدادهای بیشتر، فرصت‌سازی می‌کنیم تا نوجوانان و جوانان که شاید تا الان این فرصت برای آنها فراهم نشده، بتوانند توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند.

وی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: در بخش بانوان برنامه‌های خود را دنبال می‌کنیم. مسابقات جوانان قهرمانی کشور را احتمالا در تهران یا لرستان تا پایان آبان‌ماه برگزار خواهیم کرد. مقدمات مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان و مسابقات باشگاه‌ها انجام شده است. قرار است یک دوره تربیت مدرس درجه سه برای بانوان برگزار کنیم که آذرماه این دوره برگزار می‌شود. ضمن اینکه ما اردوهای آمادگی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان بانوان را خواهیم داشت.

سرپرست نایب رئیس بانوان جودو در ادامه صحبت‌های خود، افزود: اردوهای استعدادیابی نفرات برگزیده دومین المپیاد استعدادهای برتر در دستورکار قرار دارد که در واقع ما تست‌های تخصصی را در این مرحله از اردوها اندازه‌گیری خواهیم کرد. از طرفی کلاس‌های تربیت مربی و استعدادیابی داریم که این موضوع هم تا دی ماه طبق یک برنامه زمان‌بندی شده انجام خواهد شد.

کعبی‌زاده در واکنش به این سوال که آیا قرار است یک مرحله مسابقات جایزه بزرگ جودو برگزار شود،گفت: یک مرحله مسابقات جایزه بزرگ ویژه بانوان و دو مرحله هم برای مردان قرار است تا پایان سال جاری برگزار شود. طبق برنامه‌ ریزی‌های انجام شده این رقابت‌ها با جوایز نقدی همراه خواهد بود.

انتهای پیام/