1396-06-05 22:30
جودو قهرمانی جهان؛ جودوکاران کشورمان حریفان خود را شناختند

با انجام آیین قرعه کشی رقابتهای جودو قهرمانی جهان، نمایندگان جودو کشورمان حریفان خود را شناختند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو جوجیتسو و کوراش، پیکارهای جودو قهرمانی بزرگسالان جهان در شرایطی از فردا دوشنبه 6شهریور ماه به مدت 7روز در شهر بوداپست کشور مجارستان آغاز می شود که با انجام آیین قرعه کشی این رقابتها جودوکاران 126کشور حاضر در این رقابتها حریفان خود را شناختند.

 

بر اساس این گزارش 731 جودوکار (440نفر در بخش مردان و 291 نفر در بخش زنان) در این رقابتها حضور دارند و 4نماینده جودو کشورمان در اوزان منهای 66کیلوگرم، منهای 73کیلوگرم، منهای 81 کیلوگرم و منهای 100کیلوگرم به مصاف حریفان می روند.

 

محمد رشنو نژاد در جدول 59نفره وزن منهای 60 کیلوگرم نخستین نماینده کشورمان است که در روز نخست روی تاتامی می رود، رشنو نژاد در مبارزه نخست برابر جودوکار کشور هند به میدان می رود و در صورت پیروزی با برنده کوبا و مراکش پیکار خواهد کرد. محمد محمدی بریمانلو نماینده کشورمان 

 

در وزن منهای 73 کیلوگرم روز 4شنبه و در سومین روز این رقابتها پس از استراحت در دور نخست به مصاف حرفی از پاکستان می رود و در صورت پیروزی برابر بنده دیدار کره جنوبی و کانادا به میدان خواهد رفتف در این وزن 73 جودوکار حضور دارند. 

 

در چهارمین روز این رقابتها در جدول 66 نفری وزن منهای 81کیلوگرم سعید ملایی پس از استراحت در دور نخست به مصاف جودوکار قرقیزستان می رود و سپس برابربرنده یونان و فرانسه به میدان می رود. رامین صفویه آخرین نماینده کشورمان در این رقابتها

 

در وزن منهای 100 کیلوگرم روز شنبه، در گام نخست جودوکاری از کشور ژاپن را پیش رو دارد و در صورت پیروزی برابر نماینده کشور روسیه به میدان خواهد رفت.